Sen high-end saatinin sürümü hakkında bu sezon çok duyabilirsiniz. Saat bir saat geri sayım mümkün olsa bu makale, sadece son 5 dakika işaretlenmiş, zaten yelken tasarımı kavramı ile 2013 yılında başlatılmıştır Panerai izle, ne bizim tavsiye etmek istiyorum çünkü farklı olurdu yelken rekabet üstünlüğü doğrultusunda. Rolex replika saat sadece 10 dakika kayıt olurken, bu açıdan kazanan taraf bilinebilir. ama bu Panerai saatin üretim değil çok kısa bir süre olabilir, sen pam00526 ile oluşturmak istediğiniz gibi eğer bir ölçüde sınırlıRolex replika saat
beyaz ve siyah ve ağır ve karmaşık zaman ölçeğinin kullanılması replika saat zamanlama temasını vurgulamaktadır. Bu Breitling saatinin izle büyüklüğü 43 mm çap ve kalınlığı 14.25 mm ve aynı zamanda seyretmek durumunda etrafında dişli hatları ile süslenmiş ince çelik kalitesi, imal edilmiştir. Ben yalnız hareket etrafında bitirme 5-6 çeşitli az saymak. hareketi etrafında her yüzey köprüleri, rotor ve kasanın tüm çeşitli çizgiler için dişliler etrafında şemse gelen, tamamlandı.
30 mm, salınım 47 taşlar saatte 28800 kez çapında hareket Breitlingcal.01 tipleri ile taşıma, izlemek dinamik depolama 70 saat sağlayabilir. siyah timsah kayış giyen emin güvenliğini sağlamak için ince çelik nitel katlanır toka ile gider. ve 30 metre su geçirmez derinliği sağlayabilir yakın alt kapak tasarımı, aynı zamanda.
bir bütçe ve üzerinde olanlar için bile seyretmek büyük bir para karşılığında bir miktarda harcama rahat hissediyorum ama hala yüksek son duygu olsun istemiyorum olanlar, bu replika harika. iyi sadece orijinal gibi bakmak için yeterli yapılmış ve büyük ayrıntı ve hassasiyetle hazırlanmış gibi görünüyor edilir.

Comments are closed.