Rolex-GMT-Master-Full-Gold-CZ-Diamond-Bezel-With-Diamond-Dial-Wa-40

Rolex-GMT-Master-Full-Gold-CZ-Diamond-Bezel-With-Diamond-Dial-Wa-40_1

Rolex-GMT-Master-Full-Gold-CZ-Diamond-Bezel-With-Diamond-Dial-Wa-40_2

Rolex-GMT-Master-Full-Gold-CZ-Diamond-Bezel-With-Diamond-Dial-Wa-40_3Rolex yaklaşık on yıl önce güncellenmiş yeni bir baskıyı sunarken belki de bu tarihi modelin en agresif revizyonlarından biri oldu. Replika saat bez için güzel, yeni bir çizik ve solmaya dayanıklı seramik parça, daha ağır bir kasaya ve daha belirgin bir kadran, bu pilotun saati için yeni bir döneme girildi.
Rolex, en yüksek kalitede saatler yapmak dışında, güreş pazarlama kralları – Apple kadar neredeyse dedikodu ve söylenti yaratıyor. Güncellememiz, muhtemelen Deepsea Sea-Dweller olan bir örnek ayrıntısında, tek bir damla suyun yan tarafında gösterilmesini istiyor. Bununla birlikte, bu çok fazla değil, ancak görüntünün belirgin mavi tonları titizlik veriyor. İlk bakışta hoş görünmeyebilir, fakat derinlik güzel. Bu olağan dışı yeni başlatma çizelgesinden çıkan karakter ifadesinin, Rolex’te patron ile başlamak isteyebilecek olan yeni CEO Jean-Frederic Dufour’la bir ilgisi olduğunu şüpheleyebilirsiniz. İlk bakışta hoş görünmeyebilir, fakat derinlik güzel. Time + Tide’e yeni gelenler için son zamanlarda Dufour’un Zenith’ten Rolex’e geçtiği ve onun üzerinde 5 dakikalık bir çarpışma dersi yayınladığı haberi var.
Bununla birlikte, Rolex’in piyasaya sürdüğünden şüpheliyiz (Time + Tide ninja takımı, bu hafta oldukça aktif, Rolex güvenlik kordonu için eşleşmedi) bazı eğitilmiş tahminler yapabiliriz. Bu nedenle, en ufak bir şaşırtıcı, en heyecan verici şey için niyetle, daha spekülasyonumuz gizemli 4 Ağustos duyurusunda bulunuyor.
Bununla birlikte, benim için gelince, hala oldukça cool, eğer Cameron’un Mariana Açması’ndaki son araştırmalarına bağlı bir şey varsa o da harika olmayan yepyeni bir saat markası olmayacak gibi görünüyor. İsviçre devinden karakteristik olmayan, eğlenceli bir hareketle, bunlar taze, renkli kontrast bir hava nefesidir.
2014’te Rolex’in en iyi ihtimalle mavileri oldu. Bu yıl yalnız yeni replika rolex Sea-dweller’la bir Blue Milgauss çıktı ve Tudor, Blue Black Bay’la bir ev gezisine çıktı. İlk bakışta saatin camdan geldiğini gördüm şüpheci davrandım. Ancak şu anda saati tutup denemek için bir şansım olduğunu öğrendim, bunun şu anda mevcut olan bu stildeki en iyi kayış olduğuna inanıyorum.
Bu saatin tadını çıkaracak kadar şanslı olanlar benim neden bahsettiğimi bileceklerdir. Yine de, Rolex resmi siyah bir modeli asla serbest bırakmadı. Muhtemelen, davaları yüksek standartlarına kadar yeniden hazırlama kabiliyetini göz önüne alır. Birlikte sergilenmeleri değil, tek parça seramik parçanın gizemini arttıran geçiş noktasını yakından görmek zorunda kalacaksınız. İki renkli üretim sürecinin büyük olasılıkla Rolex’in üstesinden gelmesi gereken karmaşık ve özenli bir görev olduğunu ispatlamam gerekmiyordu.

Comments are closed.