Cadılar Bayramı biraz uzun, şükran için geçmiş olmasına rağmen ifade şeritte gelecek olduğunu. Porsuk, doğru, tatil sezonu geliyor edilir. Eğer izlemek toplama hayranı iseniz kesinlikle, kesinlikle dilek listesi için bir erken hazırlık yapmak gerekir. buywatchestop.co.uk Breitling spor replika lider koleksiyon Kuzey kutbundan bir şey gölgede bırakmak için seçenekler replika saat sağlar. iyi Grenchen, İsviçre takımından Breitling sa havacılık ile ilgili olduğu bilinmektedir. aile şirketidir hava, kara, aynı zamanda deniz bazlı takipçiliği hayranları uygun seçenekler sunuyor sadece. Ancak, havacılar ve koltuk havacılar çağdaş Breitling herhangi genel pole pozisyonunu elde.
Tüm Breitling uçuş esinlenen modeller arasında, chronomat 44 Frecce tricolore bir çarpıcı olduğunu.
Bu sınırlı sayıda sadece 1.000 replika saat vardır. Geç model arıtma zengin tarihi imalar birleştirir. raf kırmızı oklarla veya U.s. temelde, italya eşit – “Tricolori Frecce Nazionale acrobatica pattuglia” İtalyan bir hediye olarak 2013 yılında piyasaya hava kuvvetleri thunderbirds – aynı adı chronomat havacılık köklerine replika Breitling en yeni hareket ekipmanı bağlar.
Navitimer Breitling simgesini olmasına rağmen, chronomat onun 1983 yeniden lansmanından bu yana franchising olmuştur. 1980’lerden 1990’lara kadar, satış-kral chronomat Kuvars krizden çıkış ve bir marka Rönesans içine Breitling açtı. Breitling replika chronomat 44 Frecce tricolore İtalya’nın imza filosu ile ilgilidir modelin mirası ve uzun çalışan saygı gösterir.
1983 kurumsal dönüş modelinin geliştirilmesi için bir danışman olarak, Frecce tricolore uçuş ünitesi bu haraç modelin kadranı üzerinde en önemli bir konuma alır. zengin kırmızı subdial eller keskin bir kontrast sağlamak ve doku yenilikçi kullanımı alt kayıt yüzleri canlandırır. ekru renkli lumiNovia ve koruyucu uygulaması bu tabela kutladı giriş yaptı Vintage 1940s chronomat modellerine ince bir selam sunmaktadır.
o cilalı paslanmaz çelikten ve 44mm boyutunda yapılan ekstra bir kılıfı vardır, Breitling en b01 imalatı otomatik kalibresi yendi tutar. Sütun tekerlek itici ve 70 replika saat güç rezervi net hissediyorum öncü 1980’lerde orijinalinden maddi yükseltmeleri temsil, yine de, bu önlemler sadece başlık mekanik ayrıntılandırmaları uzun bir liste. tüm modern Breitling modelleri olduğu gibi, chronomat 44 Frecce tricolor bir COSC sertifikalı İsviçre kronometre olduğunu. 500 metrelik su geçirmez, vida aşağı taç ve tacir ve tek yönlü bir dalış çerçeve bu askeri “Pilotun haraç” amfibik operasyonlar aynı derecede usta olduğundan emin olun.
tersine, replika Breitling Superocean kronograf m2000 Breitling hava-kara-deniz spektrumunun su ucunda sıkıca aittir. Su güvenli tacir: Bu az sayıda kullanıcı karşısına çıkacak o aşırı dalış koşulları için donanımlı olmasına rağmen, bölünmüş saniye kronograf m2000 bir marka özelliği herhangi bir kronograf sahibi olacak değer paketleri. Breitling özel, bu manyetik tahrik sistemi aşağı maksimum puan derinliğe su girişine karşı benzersiz Superocean kronograf M2000 güçlendirir.
biz kolayca arama ve orada bulunan unsurlar bir yineleme seyretmek çok daha temiz bir dizayn olduğunu görebilirsiniz. Ancak, bu replika orijinal benzemez anlamına gelmez, ama bazıları biraz önemli bulabileceğiniz bazı farklılıklar vardır. Eğer iyi bir replika istiyorsanız bu o olabilir ama tamamen orijinal benzer bir şey istiyorsanız biraz daha fazla aramak zorunda olabilir. birkaç istisna dışında, “dalış kronograf” açısından bir çelişki tutarındadır.

Comments are closed.