o saat yapımında uzun bir geçmişi vardır çünkü, hem de onların temel yetkinlik onların kalite ve hizmet, diğer firmalarla rekabet marka türüdür. bu pazarlama, tasarım ve teşvik kapasitesini dayalı öne yönetir.
fevkalade hassas oluştururken, efsanevi swiss saatçiler yaratıcılıkları ile denize almak için denemek ama onlar her zaman koparmak için yönetmek bir eğilim vardır, hem de güzel dayanıklılığı ile izliyor. Audemars Piguet Royal Oak Offshore dikkatinizi çekecek çarpıcı unsurları dönüştürerek, işlevsellik klasik anlaşılan kavramlarla oynuyor.
numaralandırma ve saatin “tapisserie” motifi ilginç oyun dışında, aynı zamanda kullanan ve farklı fonksiyonların uzun bir yaşam vaat onlar kullanılan malzemeler, diğerleri markaları yendi. Bu anlamda, dünyada mekanizmaları ilk yer ispat edilebilir.
Royal Oak bir adım daha ileri kaliteli malzeme alır ve yenilikçi bir görünüm oluştururken, benzersiz bir şekilde grade 5 titanyum, dövme karbon ve seramik ile oynuyor ve onların saatler hissediyorum. ayrıca, bir veri görüntüleme ve bu eşsiz seyretmek inşa edilmiş küçük saniye sayacı var.
Audemars Piguet Royal Oak sadece 600 adet başlatılmaktadır ile sınırlı bir sürümüdür. o kesinlikle bulmak zor bir saat yapacak ve bir daha da zor kesinlikle bir çarpıcı fiyat Etiket olacak gibi satın izlemek şüphe yoktur. Bu bir replika alternatif sadece bu Audemars Piguet modeli olması gerekir, bu saat koleksiyoncular hayat kurtarıcı anlamıyla ispat nerede olduğunu.
Orijinal ap ve hatta gerçek bir uzman tarafından ayrı anlatmak çok zor olabilir çok iyi bir yineleme: Bu marka ile ilgili, size bugün sunmak istiyorum iki türü vardır.
taç, ya da hemen hemen aynı seyretmek durumunda ve çerçevenin üzerine kazınmış logosu gibi daha fazla ayrıntı için yineleme yüksek kaliteli bir olun. bu high-end izlemek gerçek bir dokunuş için büyük bir şans olduğunu. Çerçevenin kenarında pabuçları replika genel kalitesini ekleyerek de aynıdır. izlemek kadranı ilk fark altı ve saat dokuzda alt kadranları, bile kolayca kendi yerleşim dışındaki olarak göz eğitimli insanlar için baktı edilebilir, replika tersine gibi görünüyor göründüğü olduğunu alt aramalar sadece orijinal üzerinde benziyor.
bunun yerine, iki saatler numaralandırma ve büyütülmüş tarih fonksiyonu mümkün olduğunca aynı şekilde yakın olmak son derece benzerdir. Hatta Audemars Piguet logo için, bu gerçek aynı 03:00 tarafında bulunur.
replika saat açısından, nadir izle yapımcıları özellikle replika Audemars Piguet Royal Oak gibi bu tür high-end seyretmek, bu yüksek kalite elde edebilirsiniz. alt kadran karışımı dışında, bizim replika saat orijinal temelde ayırt edilemez.

Comments are closed.