Patek-Philippe-Two-Tone-Case-With-Champagne-Dial-Watch-7_1 Patek-Philippe-Two-Tone-Case-With-Champagne-Dial-Watch-7_2 Patek-Philippe-Two-Tone-Case-With-Champagne-Dial-Watch-7_3 Patek-Philippe-Two-Tone-Case-With-Champagne-Dial-Watch-7_4Başlangıçta, Patek Philippe’nin Number 16’daki Maison sadece 85 metrekarelik bir dükkandı, şimdi 420 metrekareye genişletildi, etkileyici bir şekilde Londra’nın Bond Caddesi’ndeki en büyük saat mağazasına döndü. replika saat ankara Patek Philippe başkanı Thierry Stern, Londra’daki yerini genişletmek ve geliştirmek için dünyanın heryerindeki tam yetkili dükkanlardan sadece üç tanesinden biri olmaya hazır olduklarını söyledi.
Mağazanın bodrumunda “Londra Bond Sokak Salonu 1997’de babamın dönem başkanlığı sırasında satın alındı. Bu, tarihi ve prestijli Patek Philippe’in bir parçasıydı, Cenevre’deki Rue du Rhône ve Paris’te Place Vendôme’in yanı sıra.”
Art Deco’dan esinlenen Fransız tasarımcı Reda Amalou, zemini ve alt katları bölmeye karar verir ve bu da dükkana muhteşem bir görünüm katar. Ayrıca, Patek Philippe için geliştirilen özel olarak tasarlanmış özel mobilyalar ve aydınlatma da bu mağazanın bir diğer önemli noktası.
Deri, alabaster, şikolata gibi malzemeler de dahildir. Ve ışık bejinden koyu renkli bronza kadar pirinç yaratmak için doğal renkler var, mobilyaları ayartmak için hafif bir lüks duygusu var. Ayrıca, Britanya’da bulunan en geniş replika Patek Philippe saat serisini sunan 21 vitrin dahil tüm dekoratif unsurları bulabilirsiniz.
Cidden etkileyici bir avize altındaki sarmal bir merdiven, alttaki zemin katına iniyor. Ve alttaki zemin katta, bir sanat servis merkezi bulabilir, iki tam zamanlı Patek Philippe eğitimli saatçiler sizin ihtiyaçlarınızı bekliyorlar.

Comments are closed.