birçok genç izle koleksiyoncular için, bu bilmiyor olabilir bu yüzyılın 40s, Omega Seamaster ilk tip, serbest bırakıldı. Ancak, son zamanlarda, biz tasarım aynı fikri paylaşan ve teknolojiyi yapma izlemek bakmak için bazı yeni şeyler var. 1988 geri bakarak, Seamaster Omega Nautile 4400 metrelik bir kayıt için daldı Fransız denizaltı kutlamak için misyonu ile serbest bırakıldı. Bu durumda, bu seyretmek aynı anda birçok yenilikçi fonksiyonlara sahiptir suyun altında çok karma bir ortamda çalışmak üzere tasarlanmış olduğu açıktır.
Seamaster saatler bir filmi GoldenEye 1995 yılında James bağ ile giyilmek üzere bilinmektedir. Bazı saat bu dünya tasarımının bir aracılığıyla dışarı, marka adı ile dayanıklılık ve diğerleri yoluyla başkalarını öne eğilimindedir. Omega replika saat ikinci grupta olduğunu şüphe yoktur. Pierce Brosnan filmlerde bir Seamaster profesyonel kronometre giyiyor ve onun geniş teknolojik yetenekleri nedeniyle var. bu replika saat onun basit tarzı ama birçok işlev için ünlü, ancak, göz bile genellikle saatler hayranları olmayanlar tarafından tanınabilir. Bu basit ama çarpıcı tarzı bu seyretmek şaşırtıcı ve benzersiz kılan da budur.
ilk bakışta oldukça görünmeyebilir, ama derin aşağı çok güzel. çerçevesi son derece iyi ve şık görünüyor bunun üzerine bir güzel karbon tarz bir tasarıma sahip güzel pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. yineleme gerçek o zarif özünü yakalamak için yönetir ve hatta renklerin aynı tonları vardır. kadran beyaz mat işaretleri ile gelir ve kolları da beyaz mat desenli basit, oldukça basit. Ben yalnız hareket etrafında bitirme 5-6 çeşitli az saymak. hareketi etrafında her yüzey köprüleri, rotor ve kasanın tüm çeşitli çizgiler için dişliler etrafında şemse gelen, tamamlandı.
Diğer kopyaları dışında bu replika set ayrıntıları hakiki bulunabilir küçük aksan bazıları; Örneğin, taç bulunabilir replika Omega logosu, çok küçük ve bazen önemsiz ayrıntı, ama kesinlikle önemli bir yönü iki saatlerin benzerlik söz konusu olduğunda.
birkaç istisna dışında, “dalış kronograf” açısından bir çelişki tutarındadır. batık, geleneksel bir chronograph kez – kuvars veya mekanik olsun – bir kronograf itici ıslak iken trigged olduğunda sıklıkla ortaya çıkar, su bypass açıktır. etkili bir kronograf sadece başka çalışan zamanlayıcı kez yüzeyin altında olur ve kullanıcı etkileşimi mekanik tehlike meselesi haline gelir. teoride – Emin, bazı üreticilerin mühürler ıslak ve batık kronograf kullanımına izin konusunda ısrar ediyorlar.

Comments are closed.