Bir kronometre üreticisi gibi bir çok şey ve bir high-end özel izlemek üreticisi için popülerlik övgüye değer miktarda kazanmıştır büyüleyici bir şirkettir. Rolex Gün Tarih iyi bir seyir izlemek değil sırf aynı zamanda Birleşmiş devletlerin birçok başkanlarının bileğinde olmuştur, çünkü Rolex, orada saatler en ünlü biridir. Rolex Daydate itibarını yaymak saat. Rolex Gün Tarih Rolex iyi bir seyir izlemek olduğunu bu nedenle aynı zamanda Birleşmiş devletlerin birçok başkanlarının bileğinde olmuştur çünkü sadece, orada saatler en ünlü biridir. bu ne seyretmek benzersiz kılan sadeliği ve zarif stili, ama aynı zamanda böyle büyük bir görsel etkiye sahip olmasıdır.
1956 yılında tanıtılan ve aynı zamanda bir gün ve tarih komplikasyon ilk kronometre kol saatini olduğu bilinmektedir. Ancak, ne yazık ki fazla 20 $ 000 ödemek zorunda kalacak bu saat birine sahip ve bu birkaç kişi gelemez bir fiyat için. Bu çoğumuz bir kopyasını ile yerleşmek zorunda olacağı anlamına gelir. replika saat ihtiyacı çok yüksek olduğu için üreticilerin bazı tüm benzer orijinal saatler ile olmayan kopyaları koyarak müşterilerinin yararına almak. Burada biz replika saat ile birlikte orijinal izlemek ve onlar karşılaştırma için yan yana konulmuştur.
ilk bakışta saatler oldukça aynı olduğunu fark edebilirsiniz ve aralarında çok fark yok. biz gözlemleyebilirsiniz en belirgin şey, saat ve dakika eller replika seyretmek beyaz tasarımı ile gerçek saatin ama gümüş siyah olduğu bir gerçektir. hakiki üzerinde çok yuvarlak iken tarih boyunca objektif yanı sıra replika rolex saat biraz daha dikdörtgendir. gözlemlemek zor olabilir başka bir şey üstünde Daydate yazı tipi orijinal saatin üzerinde bir daha cesur bir gerçektir.
ilk bakışta oldukça görünmeyebilir, ama derin aşağı çok güzel. Benim diğer saatler karşılaştırıldığında, hafif ve koymak için beni son derece rahat hale getirir bileğine kesin bir dille oturur. Her zaman farklı ve benzersiz olmak isteyen kişinin bu tür iseniz, bu baskı replika izlemek kesinlikle yazdığınız olacaktır.

Comments are closed.