Bazı saatler bu dünya tasarımının bir aracılığıyla dışarı, marka adı ile dayanıklılık ve diğerleri yoluyla başkalarını öne eğilimindedir. Sen Etiket Heuer marka ve arkalarında büyük bir geçmişi var onların inanılmaz saatler bahsediyoruz olmadan yüksek end izlemek markaları hakkında konuşamayız. Bir horological meraklı ya da iyi izlemek isteyen bir kişi olup olmadığını, Etiket Heuer muhtemelen sizin için doğru seçim olduğunu. Ayrıca, zarif bir şey yanı sıra spor ve rahat gitmek isteyenler isteyenler için mükemmel bir saat modellerinin her türlü sahiptir.
izlemek aynı şekle ve 1986 yılında oluşturulan izlemek ama 44mm durumda olan biraz daha büyük bu sefer tasarım öğelerinden bazılarını korur. Bu saat bir orta-yüksek boyutta arayanlar için büyük bir boyutu olduğunu ve çoğu bilek iyi bakacağız. Her zaman farklı ve benzersiz olmak isteyen kişinin bu tür iseniz, bu baskı replika izlemek kesinlikle yazdığınız olacaktır. küçük alt kadran halkaları daha arzu edilen bütün kadranı yapmak metalik olayları ile geliyor.
Açıkçası gerçek saatler bir göze alamaz olanlar bir yineleme için gitmek istiyorum ama sen doğru yineleme ve genellikle satılan sadece ucuz bir kopyasını almak emin olmak gerekir. kopyaları korkunç saatler yaratma üreticileri bir sürü günümüzde ne yazık ki biraz zayıftır. hakiki izlemek göre ama iyi bir model ne zaman biz burada replika bazı farklılıklar vardır.
ilk bakışta oldukça görünmeyebilir, ama derin aşağı çok güzel. Ana farklardan biri de replika saat alt kadranda numaralandırma olduğunu geldiğinde. üreticilerin onları berbat olduğunu fark etmek zor değildir. hakiki saatin üzerinde solda alt aradığınız numaraları 15, 30, 45 sahiptir ve 60 Bununla birlikte, replika saat biz numaraları 3, 6, 9 ve alt arama numaraları 3, 6 ile birlikte gelen 12. görebilirsiniz 9 ve hakiki izlemek ve sayıları 15, 30, 45, 12 ve replika 60. sayıları replika seyretmek 10, 20 ve 30 gerçek ve sayıları 20, 40 ve 60 sahiptir saatin üstünde kadranı ile olur aynı fark vardır.
bir bütçe ve üzerinde olanlar için bile seyretmek büyük bir para karşılığında bir miktarda harcama rahat hissediyorum ama hala yüksek son duygu olsun istemiyorum olanlar, bu replika harika. iyi sadece orijinal gibi bakmak için yeterli yapılmış ve büyük ayrıntı ve hassasiyetle hazırlanmış gibi görünüyor edilir.

Comments are closed.